Home / Lajme / Maqedoni / Tre të lënduar në një aksident në Tetovë

Tre të lënduar në një aksident në Tetovë

27 maj-
Në këtë aksident mbeti i lënduar drejtuesi i Mersedesit ku është dërguar në spitalin e Tetovës ku pas kontrollit mjekësor është dërguar me urgjencë në Spitalin e Shkupit, gjithashtu edhe SH.A 20 vjeçari nga Reçica është dërguar në spitalin e Tetovës bashkë me drejtuesin e Audi-së.

Mbrëmë rreth orës 12 në rrethrrotullimin e rrugës “Ilindenska” dhe “166″ në Tetovë në kthesën nga Brevenica ka ndodhur aksident mes dy veturave “Mercedes” me targa të Tetovës drejtuar nga 27 vjeçari J.S nga Bogovina dhe “Audi” drejtuar nga 31 vjeçari A.I.

Në këtë aksident mbeti i lënduar drejtuesi i Mersedesit ku është dërguar në spitalin e Tetovës ku pas kontrollit mjekësor është dërguar me urgjencë në Spitalin e Shkupit, gjithashtu edhe SH.A 20 vjeçari nga Reçica është dërguar në spitalin e Tetovës bashkë me drejtuesin e Audi-së.

Në këtë aksident janë dëmtuar edhe dy vetura tjera të parkuara një Wolsfagen dhe një BMW.

Ekipet e policisë dhe hetuese kanë marrë masa për zbardhjen e askidentit ku gjithë dëmi material kap shifrën mbi 500 mijë denarë.

Gjithashtu lexo

Vetëndizet vetura e mërgimtarit – (VIDEO)

Të shtunën mbrëma në dalje të fshati Zherovjan për në fshatin Radiovcë, është vetë-ndezur në …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *