Home / Lajme / Maqedoni / Zaev-i as sot nuk e publikoi Monstrën

Zaev-i as sot nuk e publikoi Monstrën

27 Maj – Sot Kyretari i Lsdm-së Zoran Zaev mbajti press konferenën e tijë para qeverisë së Republikës së Maqedonisë

Bomba e Zaev-it edhe kësajë rradhe nuk ishte aq e fuqishme sa që e pritshin qytetarët. Në disa portale u publikua lajmi që Zaevi do ta publikojë bombën për rastin Monstra por kjo nuk ndodhi.

Bomba e Zaevit sot ishte për dokumente dhe falsifikime, qytetarët janë mësuar me kto afera korruptive dhe nuk është diçka e re për qeverinë aktuale.

Shtatë Shqiptarë u burgosën dhe dhjetra shtëpi u bastisën në rastin Monstra dhe Zaevi nuk e sheh të arsyeshme ta publikojë që qytetarët të dinë se të burgosurit a janë të pafajshëm apo jo.

Gjithashtu lexo

Katër të lënduar në afër Gostivarit – (VIDEO)

Të shtunën mbrëma rreth orës 23 në autostradën Gostivar-Tetovë në afërsi të pikës së pagesës …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *