Home / Lajme / Maqedoni / Zaev shpalos bisedën në mes Musa Xhaferi dhe Sasho Mijallkov

Zaev shpalos bisedën në mes Musa Xhaferi dhe Sasho Mijallkov

13 Maj – Kryetari i Lsdm-së Zoran Zaev në press konferencë shpalosi nje audiovideo në të cilën është në mes Musa Xhaferit dhe Sasho Mijallkovit

Zaevi thot se Muasa xhaferi dhe Sasho mijallkov bisedojnë për bisneset në mes këtyre dy partive.
Sipas Lsdm-së kualicioni në mes Bdi-së dhe Vmro-së ka qenë shum i fuqishëm.
Zaev tha se edhe zv.kryetari i Bdi-së Bujar Osmani ka bërë biznese duke marur tendere të ndryshme

Gjithashtu lexo

Mot me diell me erë të dobët deri në mesatare

Moti sot në Maqedoni do të jetë kryesisht me diell dhe i ngrohtë me erë …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *