Home / Lajme / Maqedoni / Aksident në rrugën Tetovë – Zhelinë, 5 të lënduar

Aksident në rrugën Tetovë – Zhelinë, 5 të lënduar

25 qershor-
Në aksidentin mes dy veturave të lënduar mbetën shoqëruesit e 33 vjeçarit nga Sallerva 19,20, 22, dhe 41 vjeçari të gjithë nga Sallerva si dhe vozitësi i Citroenit.

Mbrëmë rreth orës 1 pas mesnate në rrugën Tetovë – Zhelinë para hyrjes për në fshatin Saraqinë ka ndodhur një aksident mes “Fiat Uno” me tabla të Tetovës drejtuar nga 33 vjeçari B.M nga Sallareva dhe “Citron” me targa të Shkupit drejtuar nga 27 vjeçari nga Tetova A.H, njofton TetovaSot.

Në aksidentin mes dy veturave të lënduar mbetën shoqëruesit e 33 vjeçarit nga Sallerva 19,20, 22, dhe 41 vjeçari të gjithë nga Sallerva si dhe vozitësi i Citroenit.

Të gjithë të lënduarit janë dërguar në spitalin Klinik të Tetovës për ndihmë mjekësore ku më pastaj janë liruar për mjekim shtëpiak.

Policia ka marrë të gjitha masat për zbardhjen e aksidentit ku dëmet materiale janë rreth 50 mijë denarë

Gjithashtu lexo

Përfaqësimi në ARM, reagon Lëvizja Besa – (FOTO & VIDEO)

Lëvizja BESA reagon ndaj deklarimeve të zëvendës ministrit të Mbrojtjes, Bekim Maksuti i cili shprehu …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *