Home / Lajme / Maqedoni / Djali rreh babain e tij me grushta e shkelma

Djali rreh babain e tij me grushta e shkelma

19 qerhsor-Djali i kërkuar paratë, pasi i ka marrë ato që i kërkuar, ka sulmuar të atin duke e goditur me grushta dhe shkelma në kokë dhe në trup, duke e rrëzuar poshtë në tokë, të cilit i ka shkaktuar lëndime të dukshme dhe më pas ia gris edhe teshat. Dhunën e ka ndaluar fqinji i tyre.

Shtatëdhjetëvjeçar B.SH. nga Velebrdo në Gostivar mbrëmë ka raportuar në policia se ndaj tij është kryer dhunë në familje nga djali i tij 42-vjeçar SH.SH.
Djali i kërkuar paratë, pasi i ka marrë ato që i kërkuar, ka sulmuar të atin duke e goditur me grushta dhe shkelma në kokë dhe në trup, duke e rrëzuar poshtë në tokë, të cilit i ka shkaktuar lëndime të dukshme dhe më pas ia gris edhe teshat. Dhunën e ka ndaluar fqinji i tyre.

Disi më vonë, SH.SH. u arrestua për të sqaruar më tej çështjen, dhe më pas do të ndiqet edhe penalish

Gjithashtu lexo

Specialja mbetet me një prokuror më pak!? (Video)

Prokuroria Speciale mund të mbetet edhe me një prokuror më pak. Sipas burimeve jo zyrtare, …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *