Home / Lajme / Maqedoni / Gostivar, tenton të helmohet 16 vjeçarja me “Domestos”

Gostivar, tenton të helmohet 16 vjeçarja me “Domestos”

4 qershor-Rasti në fjalë do të ndriçohet dhe të gjitha detajet lidhur me helmim – në qoftë se vetëm e ka pirë apo kishte dikën tjetër që e ka shty me e bë këtë vepër, ose bëhet fjalë për një përpjekje për vetëvrasje ose ndonjë gjë tjetër

Mbrëmë rreth orës 19 në Spitalin e Gostivarit është sjellë 16 vjeçarja e cila kishte tentuar të helmohet duke pirë “Domestos”, ku pas shëndetit jo të mirë është dërguar me urgjencë në Spitalin Klinik në Shkup.

Rasti në fjalë do të ndriçohet dhe të gjitha detajet lidhur me helmim – në qoftë se vetëm e ka pirë apo kishte dikën tjetër që e ka shty me e bë këtë vepër, ose bëhet fjalë për një përpjekje për vetëvrasje ose ndonjë gjë tjetër.

Gjithashtu lexo

Përfaqësimi në ARM, reagon Lëvizja Besa – (FOTO & VIDEO)

Lëvizja BESA reagon ndaj deklarimeve të zëvendës ministrit të Mbrojtjes, Bekim Maksuti i cili shprehu …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *