Home / Lajme / Maqedoni / Komunikacioni nga Kërçova deri në Ohër pasdite në ndërprerje

Komunikacioni nga Kërçova deri në Ohër pasdite në ndërprerje

26 qershor-LAMM informon se ky drejtim rrugor, përkatësisht pjesa nga Preseka deri në Vërbjan sot për arsye të ndryshme do të mbyllet për komunikacion prej orës 15 e deri në orën

Komunikacioni në aksin rrugor Kërçovë-Ohër në vendin “Lavçansko reçishte” sot dhe nesër prej orës 16 e deri në orën 17 do të jetë në ndërprerje për shkak të aktiviteteve ndërtimore.

LAMM informon se ky drejtim rrugor, përkatësisht pjesa nga Preseka deri në Vërbjan sot për arsye të ndryshme do të mbyllet për komunikacion prej orës 15 e deri në orën 17.

Në rrugët e tjera shtetërore komunikacioni po zhvillohet pa ndalesa, nëpër rrugë

Gjithashtu lexo

Lumi në Poroj të Tetovës ende mbetet pezull, banorët bllokojnë rrugën Tetovë-Jazhincë

Banorët e fshatit Poroj, sot (18 gusht), prej ora 14:00 e kanë bllokuar rrugën rajonale …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *