Home / Lajme / Maqedoni / Ky është një nga të arrestuarit në Kumanovë

Ky është një nga të arrestuarit në Kumanovë

23 qershor-
“Bajram Elshani nga fshati Sopij –Suharekë, i burgosur në Betejën e Lavdishme te Kumanovës 9-10 Maj 2015”, është mbishkrimi me të cilin është publikuar fotografia e tij.

Ky është Bajram Elshani nga fshati Sopij –Suharekë, i burgosur më 10 maj në Kumanovë, pas përfundimit të përplasjes mes policisë maqedonase dhe grupit të armatosur shqiptar. Fotografitë e tij janë shpërndarë nëpër rrjetet sociale.

“Bajram Elshani nga fshati Sopij –Suharekë, i burgosur në Betejën e Lavdishme te Kumanovës 9-10 Maj 2015”, është mbishkrimi me të cilin është publikuar fotografia e tij.

Gjithashtu lexo

Katër të lënduar në afër Gostivarit – (VIDEO)

Të shtunën mbrëma rreth orës 23 në autostradën Gostivar-Tetovë në afërsi të pikës së pagesës …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *