Home / Lajme / Maqedoni / Lëndohen tre persona, mes tyre një 18 vjeçare

Lëndohen tre persona, mes tyre një 18 vjeçare

22 qershor-Nga aksidenti mbeten të lënduar lehtë dhe dy shoferët dhe instruktori të cilët pas ndihmës së dhënë në Spitalin Klinik të Tetovës, janë liruar nga spitali.

Sot rreth orës 13 në rrugën “Marshal Tito” në dalje të Tetovës për në Shkup, ka ndodhur në një aksident që janë përfshirë dy automjete, mbeten të lënduar tre persona.

Sipas policisë, në aksident u përfshin dy automjete, “Audi” me targa të Tetovës, i drejtuar nga Z.J. (61) nga Tetova dhe “Shevolet Spark” me targa të Tetovës, drejtuar nga 18 vjeçarja E.D nga Tetova, ndryshe kandidate në një auto-shkollë, e cila lëviste automjetim në prani të një instruktori,
Nga aksidenti mbeten të lënduar lehtë dhe dy shoferët dhe instruktori të cilët pas ndihmës së dhënë në Spitalin Klinik të Tetovës, janë liruar nga spitali.

Në vazhdim është duke u kryer inspektimi për të përcaktuar shkaqet, rrethanat, dëmin material dhe çdo gjë tjetër në lidhje me këtë aksident

Gjithashtu lexo

Lumi në Poroj të Tetovës ende mbetet pezull, banorët bllokojnë rrugën Tetovë-Jazhincë

Banorët e fshatit Poroj, sot (18 gusht), prej ora 14:00 e kanë bllokuar rrugën rajonale …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *