Home / Lajme / Maqedoni / Marketi Dauti 4 me lokacion të ri në Tetovë

Marketi Dauti 4 me lokacion të ri në Tetovë

15 qershor-Me një hapësirë prej 1500 metra katrorë me ambient të klimatizuar, ky market do të ofrojë shumë risi dhe zbritje për klinetët sidomos gjatë muajit të Ramazanit.

Gjiganti I supermarketeve në vend Dauti market për muajin e Ramazanit planifikon të hap edhe Marketin Dauti 4 me një lokacion të ri , tek ish restoran Tirana në hyrje të Tetovës nga Shkupi.

Me një hapësirë prej 1500 metra katrorë me ambient të klimatizuar, ky market do të ofrojë shumë risi dhe zbritje për klinetët sidomos gjatë muajit të Ramazanit, njofton Tv Koha.

Hapësira e madhe, çmimet e volitshme dhe ofertat e e shumta do të karakterizojnë këtë market, ku mund të gjeni edhe shumë ushqimie të çertifikuar me sistemin Hallall.Tv Koha.

Gjithashtu lexo

Mot me diell me erë të dobët deri në mesatare

Moti sot në Maqedoni do të jetë kryesisht me diell dhe i ngrohtë me erë …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *