Home / Lajme / Rajon / Serbët provokojnë, Marina ua kthen: Shqipëri e Madhe!

Serbët provokojnë, Marina ua kthen: Shqipëri e Madhe!

10 qershor-Aty thuhet se tifozët nga Tirana dhe Prishtina u dërgojnë mesazhe kërcënuese serbëve për ndeshjen e 8 tetorit, porse “rreziku më i madh për reprezentuesit e Serbisë është padyshim Marina Vjollca, gazetarja sportive e njohur për atë se shumë lehtë i fut në kurth bashkëbiseduesit”.

Mediat serbe i kanë kushtuar vëmendje bukuroshes shqiptare, Marina Vjollca, duke shkruar në formë sarkastike se “bomba e vërtetë që i pret futbollistët e tyre në Tiranë është pikërisht prezantuesja e njohur.

Teksa po afrohet ndeshja në Elbasan, nga pala shqiptare po shtohen kërcënimet, kurse një nga to është edhe seks-bomba e bujshme dhe joshësja e futbollistëve, Marina Vjollca – gazetarja sportive dhe pjesëtarja e PR ekipit të përfaqësueses së Shqipërisë! Kështu e nis shkrimin PrviMagazin.

Aty thuhet se tifozët nga Tirana dhe Prishtina u dërgojnë mesazhe kërcënuese serbëve për ndeshjen e 8 tetorit, porse “rreziku më i madh për reprezentuesit e Serbisë është padyshim Marina Vjollca, gazetarja sportive e njohur për atë se shumë lehtë i fut në kurth bashkëbiseduesit”.

Lojtarët serbë, paralajmëron revista, duhet të kenë kujdes nga biondja magjepsëse. Marina djeg dhe përvëlon, ndërsa sharmit të saj rrallëkush mund t’i rezistojë.

Reagimi i Marinës për këto shkrime është ky: “Serbët provokojnë se e dinë që do të fitojmë! Shqipëri dhe s’ka tjetër, jemi popull shumë i vjetër… SHQIPËRI E MADHE”.

Gjithashtu lexo

Futet për nevoja personale në bunker, burrit i ndryshon jeta përgjithmonë

Ka ndodhur në një fshat të Elbasanit. Burri hyn për nevoja personale në një bunker …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *