Home / Lajme / Maqedoni / Shpëtim Duro: ‘Rikthehem për të fituar të paktën një trofe’

Shpëtim Duro: ‘Rikthehem për të fituar të paktën një trofe’

17 qershor-Për Duron Shkëndija mbetet ekip kompetitiv dhe me dy përforcime cilësore skuadra sezonin e ardhshëm do të kërkojë të paktën një titull në kampionat dhe Kupë

Shkëndija ka prezantuar trajnerin e ri Shpëtim Duro, i cili që në deklaratën e partë ka saktësuar se ‘kuqezinjtë’ sezonin e ri do të kërkojnë të fitojnë titullin apo Kupën e Maqedonisë.
Të premten Shkëndija emëroi Shpëtim Duro-n shef të ri të stafit teknik, ndërsa prej dje tekniku shqiptar është bashkuar me ekipin në Slloveni. Sot Shkëndija ka prezantuar zyrtarisht trajnerin e ri Shpëtim Duro i cili rikthehet në ekip pas një viti, ndërsa firmos kontratë për bashkëpunim dyvjeçar. 55 vjeçari nuk ka fshehur kënaqësinë që po rikthehet në pankinën ‘kuqezi’ dhe vlerësimin që mori nga pronarët dhe drejtuesit e skuadrës. Për Duron Shkëndija mbetet ekip kompetitiv dhe me dy përforcime cilësore skuadra sezonin e ardhshëm do të kërkojë të paktën një titull në kampionat dhe Kupë

Gjithashtu lexo

Katër të lënduar në afër Gostivarit – (VIDEO)

Të shtunën mbrëma rreth orës 23 në autostradën Gostivar-Tetovë në afërsi të pikës së pagesës …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *