Home / Lajme / Maqedoni / Tetovë, plumbi godet veturën në lëvizje

Tetovë, plumbi godet veturën në lëvizje

14 qershor-Sipas policisë, plumbi ka dëmtuar dritaren e parme të veturës si dhe pasqyrën. Bëhet fjalë për plumb i ardhur nga drejtim i panjohur dhe person i panjohur.

Mbrëmë rreth orës 19 e 30 në rrugën “Vëllezërit Milladinovci” vetura e tipit “Audi” me targa të Tetovës e vozitur nga 41 vjeçare I.M është goditur nga një plumb. Sipas policisë, plumbi ka dëmtuar dritaren e parme të veturës si dhe pasqyrën. Bëhet fjalë për plumb i ardhur nga drejtim i panjohur dhe person i panjohur.

Nga polica e Tetovës bëjnë me dije se kanë filluar ta hetojnë rastin ndërsa nuk raportojnë për të lënduar.

Gjithashtu lexo

Përfaqësimi në ARM, reagon Lëvizja Besa – (FOTO & VIDEO)

Lëvizja BESA reagon ndaj deklarimeve të zëvendës ministrit të Mbrojtjes, Bekim Maksuti i cili shprehu …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *