Home / Lajme / Maqedoni / Vetëdigjet një vajzë në parkun e qytetit të Shkupit

Vetëdigjet një vajzë në parkun e qytetit të Shkupit

23 qershor-
Edhe pse së shpejti arriti ekipi i urgjencës, mjekët nuk arritën ta ndihmojnë atë. Mjeku nga ekipi i urgjencës konstatoi vetëm vdekjen se saj

Vajza ia ka vënë flakën vetes në parkun e qytetit në Shkup, sot në ora 13. Sipas informatave vajza ishte e moshës 25 dhe 30 vjet.

Incidenti ka ndodhur në afërsi të restorantit “Balkanika”.

Identiteti i vajzës është i panjohur.

Edhe pse së shpejti arriti ekipi i urgjencës, mjekët nuk arritën ta ndihmojnë atë. Mjeku nga ekipi i urgjencës konstatoi vetëm vdekjen se saj

Gjithashtu lexo

Katër të lënduar në afër Gostivarit – (VIDEO)

Të shtunën mbrëma rreth orës 23 në autostradën Gostivar-Tetovë në afërsi të pikës së pagesës …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *