Home / Lajme / Maqedoni / Vrasje në Kërçovë: Vëllai e ther vëllanë për vdekje

Vrasje në Kërçovë: Vëllai e ther vëllanë për vdekje

11 Qershor – Rreth orës 16:30, në qendër të Kërçovës një sulmues me thikë e ka therur vëllanë e tij për vdekje, i cili për kohë të shkurtë vdiq nga lëndimet,

Dje pasdite, rreth orës 16:30, në qendër të Kërçovës një sulmues me thikë e ka therur vëllanë e tij për vdekje, i cili për kohë të shkurtë vdiq nga lëndimet, njofton agjencia Meta.

Me intervenim të policisë, sulmuesi është zënë, vërtetoi zëdhënësi i MPB-së së Ohrit, Stefan Dimoski.

Organet kompetente po kryejnë hetim në vendngjarje, me çka do të japin më shumë detaje rreth ngjarjes dhe motivit të vrasjes.

Jozyrtarisht, dy vëllezërit paraprakisht ishin grindur mes vete.

Gjithashtu lexo

Lumi në Poroj të Tetovës ende mbetet pezull, banorët bllokojnë rrugën Tetovë-Jazhincë

Banorët e fshatit Poroj, sot (18 gusht), prej ora 14:00 e kanë bllokuar rrugën rajonale …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *