Home / Lajme / Maqedoni / A është ky trupi i Mirsad Ndrecajt, i vrarë në Kumanovë? (Foto +18)

A është ky trupi i Mirsad Ndrecajt, i vrarë në Kumanovë? (Foto +18)

26 korrik-.Por, sipas gjitha gjasave fotoja duhet të jetë e Xhafer Zymberit, i cili gjithashtu është vrarë7 gjatë luftimeve në Kumanovë me forcat policore maqedonase

Gazetari hulumtues Zoran Bozhinovski ka publikuar një foto sipas të cilit është trupi i pajetë i Mirsad Ndrecaj – Komandant NATO-së i vrarë gjatë luftimeve të .

Fotoja sipas tij, është bërë nga pjesëtar të shërbimit sekret dhe i janë dërguar drejtorit të DSK për t’i vërtetuar faktet se lideri i grupit të Kumanovës, Mirsad Ndrecaj – Komandant Nato është i vrarë dhe ai mund të jetë i qetë.Por, sipas gjitha gjasave fotoja duhet të jetë e Xhafer Zymberit, i cili gjithashtu është vrarë7 gjatë luftimeve në Kumanovë me forcat policore maqedonase

Gjithashtu lexo

Starnawski përsëri zhytet në Matkë

Zhytësi i famshëm speleologjik, Krzysztof Starnawski nga Polonia, së bashku me ekip të zhytësve vendas …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *