Home / Lajme / Maqedoni / Aksion për pastrimin e varrezave në Tetovë

Aksion për pastrimin e varrezave në Tetovë

12 korrik-Aksioni do të vazhdojë edhe gjatë ditës së nesërme ku autoritetet e NPK Tetova do të vazhdojnë me pastrimin e varrezave. Aksioni përfshinë edhe larjen e rrugëve dhe pastrimin e xhamiave

Në vazhdën e agjendës së muajit të Ramazanit Komuna dhe Myftinia e Tetovës, organizuan aksion për pastrimin e varrezave të Qytetit. Aksioni do të vazhdojë edhe gjatë ditës së nesërme ku autoritetet e NPK Tetova do të vazhdojnë me pastrimin e varrezave. Aksioni përfshinë edhe larjen e rrugëve dhe pastrimin e xhamiave.

Gjithashtu lexo

Lumi në Poroj të Tetovës ende mbetet pezull, banorët bllokojnë rrugën Tetovë-Jazhincë

Banorët e fshatit Poroj, sot (18 gusht), prej ora 14:00 e kanë bllokuar rrugën rajonale …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *