Home / Lajme / Maqedoni / Ali Ahmeti shkruan se marrëveshja u arrit, por nuk jep asnjë detaj

Ali Ahmeti shkruan se marrëveshja u arrit, por nuk jep asnjë detaj

15 korrik-“Marrëveshja u arrit, falëminderime për Komisionerin Hahn, Eurodeputetët dhe Ambasadorët e BE dhe SHBA në Maqedoni”, ky është postimi i shkurtër i Ahmetit, duke mos dhënë detaje se çfarë përfshin kjo marrëveshje në detaje çështje që kanë të bëjnë me avancimin e pozitës apo të shumëthirrurën Marrëveshjen e Ohrit.

Kryetari i BDI-së, Ali Ahmeti në profilin e tij personal në facebook ka shkruar shkurt për marrëveshjen e arritur dhe ka faleminderuar ndërmjetësit ndërkombëtar.

“Marrëveshja u arrit, falëminderime për Komisionerin Hahn, Eurodeputetët dhe Ambasadorët e BE dhe SHBA në Maqedoni”, ky është postimi i shkurtër i Ahmetit, duke mos dhënë detaje se çfarë përfshin kjo marrëveshje në detaje çështje që kanë të bëjnë me avancimin e pozitës apo të shumëthirrurën Marrëveshjen e Ohrit.

Gjithashtu lexo

Starnawski përsëri zhytet në Matkë

Zhytësi i famshëm speleologjik, Krzysztof Starnawski nga Polonia, së bashku me ekip të zhytësve vendas …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *