Home / Lajme / Maqedoni / Cima bëhet 66 vjeçarë

Cima bëhet 66 vjeçarë

13 korrik- Ai njihet për skeqet e tij humoristike dhe me mijëra shqiptarë e duan dhe e adhurojnë atë.

Humoristi shumë i njohur shqiptar Rasim Thaçi-Cima sot feston ditëlindjen e tij duke i mbushur kështu 66 vite jetë. Ai njihet për skeqet e tij humoristike dhe me mijëra shqiptarë e duan dhe e adhurojnë atë. Cima përkunder viteve që ka mbushur, nuk duket të jetë lodhur, ai vazhdon edhe sot të mendoj për publikun e tij si dhe me çfarë t’i argëtoj.

Gjithashtu lexo

Përfaqësimi në ARM, reagon Lëvizja Besa – (FOTO & VIDEO)

Lëvizja BESA reagon ndaj deklarimeve të zëvendës ministrit të Mbrojtjes, Bekim Maksuti i cili shprehu …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *