Home / Lajme / Maqedoni / Durrës: Ja si grabitën si në filma 35 mln lekë “dy të moshuarit” (

Durrës: Ja si grabitën si në filma 35 mln lekë “dy të moshuarit” (

9 korrik-Policia arriti të arrestojë një prej autorëve, Alban Duka dhe ka shpallur në kërkim bashkëpunëtorin pa bërë të ditur identitetin e tij. 31-vjeçarii arrestuar gjatë grabitjes përdori maskë, e cila e bënte të ngjante si i moshuar.

Dypersona të maskuar dhe të armatosur, arritën të marrin 8.765 dollarë, 7.015 euro dhe 17.741.320 lekë të vjetra.

Policia arriti të arrestojë një prej autorëve, Alban Duka dhe ka shpallur në kërkim bashkëpunëtorin pa bërë të ditur identitetin e tij. 31-vjeçarii arrestuar gjatë grabitjes përdori maskë, e cila e bënte të ngjante si i moshuar.

Duka u vu në pranga në afërsi të rrugës së plazhit, ndërsa shoku i tij arriti të largohej. 31-vjeçari kishte me vete çantën me paratë e marra nga banka, si dhe sende të cilat u përdorën për grabitjen e saj.

A1 Report ka siguruar videon e plotë të grabitjes së bankës në Durrës, ngjarje e ndodhur dje.

Gjithashtu lexo

Vetëndizet vetura e mërgimtarit – (VIDEO)

Të shtunën mbrëma në dalje të fshati Zherovjan për në fshatin Radiovcë, është vetë-ndezur në …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *