Home / Lajme / Maqedoni / Dy gra janë paraqitur të zhdukura në Manastir dhe Tearcë

Dy gra janë paraqitur të zhdukura në Manastir dhe Tearcë

7 korrik-Në stacionin policor në Tearcë, mbrëmë në orën 22:15, 41 vjeçari R.SH nga fshati Sllatinë i Tetovës, ka paraqitur se më 3 korrik rreth orës 11 nga shtëpia është larguar dhe nuk është kthyer bashkëshortja e tij 27-vjeçare e pakurorëzuar.

Dy gra, njëra nga Manastiri, ndërsa tjetra nga Terca, mbrëmë janë paraqitur në polici si të zhdukura.
MPB njoftoi se mbrëmë në orën 21:00 në SPB – Manastir, S.R (64) ka paraqitur se nga shtëpia në drejtim të panjohur është larguar vajza e tij M.R (33).
Në stacionin policor në Tearcë, mbrëmë në orën 22:15, 41 vjeçari R.SH nga fshati Sllatinë i Tetovës, ka paraqitur se më 3 korrik rreth orës 11 nga shtëpia është larguar dhe nuk është kthyer bashkëshortja e tij 27-vjeçare e pakurorëzuar.
MPB-ja ndërmerr masa për gjetjen e dy grave të zhdukura.

Gjithashtu lexo

Përfaqësimi në ARM, reagon Lëvizja Besa – (FOTO & VIDEO)

Lëvizja BESA reagon ndaj deklarimeve të zëvendës ministrit të Mbrojtjes, Bekim Maksuti i cili shprehu …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *