Home / Lajme / Maqedoni / Dy vëllezër sulmojnë policin në Aeroportin e Shkupit

Dy vëllezër sulmojnë policin në Aeroportin e Shkupit

5 korrik-Policia theksoi se dy vëllezërit dje paradite sulmuan pjesëtarin e policisë, duke i shkaktuar lëndime në pjesë të trupit.

Bëhet fjalë për dy vëllezërit nga Shkupi me inicialet M.M, 23 vjeç dhe vëllai i tij 15 vjeç.

Një pjesëtar i policisë është sulmuar fizikisht nga dy vëllezër në aeroportin “Aleksandri i Madh” në Shkup.

Policia theksoi se dy vëllezërit dje paradite sulmuan pjesëtarin e policisë, duke i shkaktuar lëndime në pjesë të trupit.

Bëhet fjalë për dy vëllezërit nga Shkupi me inicialet M.M, 23 vjeç dhe vëllai i tij 15 vjeç.

Atë më pas janë ndaluar në stacionin policor të aeroportit në praninë e prindit të tyre 51 vjeç. Policia theksoi se do të hetojë rastin.

Gjithashtu lexo

Lumi në Poroj të Tetovës ende mbetet pezull, banorët bllokojnë rrugën Tetovë-Jazhincë

Banorët e fshatit Poroj, sot (18 gusht), prej ora 14:00 e kanë bllokuar rrugën rajonale …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *