Home / Lajme / Rajon / Fatlum Vishesellës i vrarë në betejën e Kumanovës, i lind djalë

Fatlum Vishesellës i vrarë në betejën e Kumanovës, i lind djalë

22 korrik-Familja dhe bashkëluftëtarët e tij, djalit i kanë uruar jetë të gjatë dhe të lumtur duke e bekuar të bëhet trim si i ati.

Fatlum Vishesela i vrarë në betejën e Kumanovës u rilind sot. Atij i erdhi në jetë djali i parë dhe i vetmi, të cilin familja e tij e pagëzoi me emrin e të atit Trim dhe Dëshmor.

Familja dhe bashkëluftëtarët e tij, djalit i kanë uruar jetë të gjatë dhe të lumtur duke e bekuar të bëhet trim si i ati.

Gjithashtu lexo

Digjet një Audi Q7

Në rrethana ende të pasqaruara është djegur një veturë e tipit “Audi Q7”në qytetin e …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *