Home / Lajme / Maqedoni / Kamioni i ushtrisë aksidetohet në Tetovë

Kamioni i ushtrisë aksidetohet në Tetovë

Siç shihet edhe nga pamjet makina është parkuar në anën e kundërt të rrugës dhe është dëmtuar në pjesën e prapme. Sipas informacioneve të pa konformuara nuk ka të lënudar por vetëm dëme materiale

Aksident trafiku ka ndodhur sot në rrugën për në Kodrën e Diellit afër pompës së benzinës ‘Hit Oil’ në Tetovë, në rrethana ende të pa konfirmuara nga aksidenti shihet se janë të përfshirë një kamion i ushtrisë dhe një makinë. Siç shihet edhe nga pamjet makina është parkuar në anën e kundërt të rrugës dhe është dëmtuar në pjesën e prapme. Sipas informacioneve të pa konformuara nuk ka të lënudar por vetëm dëme materiale

Gjithashtu lexo

Katër të lënduar në afër Gostivarit – (VIDEO)

Të shtunën mbrëma rreth orës 23 në autostradën Gostivar-Tetovë në afërsi të pikës së pagesës …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *