Home / Lajme / Maqedoni / Katër të vdekur, mes tyre dy fëmijë në aksidentin afër Kërçovës

Katër të vdekur, mes tyre dy fëmijë në aksidentin afër Kërçovës

3 Korrik-Në këtë aksident fatal edhe dy veta të tjerë janë plagosur rëndë. Aksidenti ndodhi rreth orës 18.20 kur janë përplasur dy makina, njëra me targa të Strugës dhe tjetra me të Kërçovës.

Katër të vdekur, mes tyre dy fëmijë, njëri foshnje kanë vdekur në aksidentin e rëndë që ka ndodhur dje në mbrëmje në rrugën Kërçovë – Ohër, në afërsi të fshatit Kollare.

Në këtë aksident fatal edhe dy veta të tjerë janë plagosur rëndë. Aksidenti ndodhi rreth orës 18.20 kur janë përplasur dy makina, njëra me targa të Strugës dhe tjetra me të Kërçovës.

Policia e Ohrit theksoi se do të jap sot detaje për aksidentin e rëndë, që ka mbuluar në dhimbje dhe në zi rajonin e Kërçovës dhe më gjërë.

Gjithashtu lexo

Lumi në Poroj të Tetovës ende mbetet pezull, banorët bllokojnë rrugën Tetovë-Jazhincë

Banorët e fshatit Poroj, sot (18 gusht), prej ora 14:00 e kanë bllokuar rrugën rajonale …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *