Home / Lajme / Maqedoni / Komandant Baruti, Bajram Limanit: Pse o qen plak nuk u vetëmbrojte kur ta bombarduan qytetin shkijet?

Komandant Baruti, Bajram Limanit: Pse o qen plak nuk u vetëmbrojte kur ta bombarduan qytetin shkijet?

24 korrik-Ja reagimi i tij i plotë dhe origjinal:

“Vetëmbrojtje be tha e vrava Komandant Shqiponjën.

Pse o qeni plak su vetmbrojte para 2 muaji kur ta bombarduan Qytetin shkijet , Pse?

Xhem Lamallari, i njohur si Komandant Baruti, ka reaguar ndaj deklaratës së Bajram Limanit për vrasjen e Komandat Shqiponjës, se ka qenë në vetëmbrojtje.

Ja reagimi i tij i plotë dhe origjinal:

“Vetëmbrojtje be tha e vrava Komandant Shqiponjën.

Pse o qeni plak su vetmbrojte para 2 muaji kur ta bombarduan Qytetin shkijet , Pse?

Ku i pate Kallashin edhe Topin e dorës atë ditë, apo e fute në prapanicë ?

Ku e pate Kallashin me u vetëmbrojtë para 1 jave , kur para shtëpis tane ti masakruan me thikë dy vllezër Shqiptar, Komitat?

Qka tu dashtë Kallashi kur sipas teje ke qenë me palë në takim o pizdeven..!

A vritet be një Clirimtar për një post Partiak ?

Sdo koment ky rast , Pos që ka qenë i mirëorganizuar dhe mirë menduar.

Ngushllime familjës , bashkluftëtarëve dhe dashamirëve.

Ti more qeni plak cofshë si qen në qeli edhe pse sdot ketë burgë për ty” ka shkruar Baruti” (sic.). /LajmPress/

Gjithashtu lexo

Lumi në Poroj të Tetovës ende mbetet pezull, banorët bllokojnë rrugën Tetovë-Jazhincë

Banorët e fshatit Poroj, sot (18 gusht), prej ora 14:00 e kanë bllokuar rrugën rajonale …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *