Home / Lajme / Maqedoni / Mbytet një grua në Liqenin e Ohrit

Mbytet një grua në Liqenin e Ohrit

29 Korrik –
Nga policia shkurt kanë thënë se dihet që gruaja herët në mëngjes ka hyrë në liqen dhe në një moment është mbytur.

Ekipe shpëtimore policore, dhe ekipe nga Kryqi i Kuq, kanë filluar hetim të madh pas një gruaje e cila besohet se është mbytur në Liqenin e Ohrit.

Nga policia shkurt kanë thënë se dihet që gruaja herët në mëngjes ka hyrë në liqen dhe në një moment është mbytur.

Gjithashtu lexo

Lumi në Poroj të Tetovës ende mbetet pezull, banorët bllokojnë rrugën Tetovë-Jazhincë

Banorët e fshatit Poroj, sot (18 gusht), prej ora 14:00 e kanë bllokuar rrugën rajonale …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *