Home / Lajme / Botë / Mendoi se atij nuk do t’i ndodhte – u hodh në ujë dhe u zhduk!

Mendoi se atij nuk do t’i ndodhte – u hodh në ujë dhe u zhduk!

7 orrik-Siç thonë mediat amerikane, ai hoqi këmishën e tij dhe u përgatit për të kërcyer, dikush e paralajmëroi atë, por ai e ka injoruar, dhe vetëm sa hyri në ujë filloi të bërtas për ndihmë.

Një burrë u vra nga një Alligator pasi kafshët e kanë penguar atë që notojë në Texas.

Edhe pse ishte paralajmëruar për kafshët vdekjeprurëse në ujë, 28-vjeçari Tommie Woodward megjithatë kërceu në ujë

Siç thonë mediat amerikane, ai hoqi këmishën e tij dhe u përgatit për të kërcyer, dikush e paralajmëroi atë, por ai e ka injoruar, dhe vetëm sa hyri në ujë filloi të bërtas për ndihmë.

Dëshmitarët thonë se e kanë parë atë mbi ujë, dhe brenda disa sekondave ai humbi nën ujë nga aligatorët dhe u zhduk.

Gjithashtu lexo

Tërmet i fortë e goditi pjesën jugore të Altlantikut

Një tërmet me intensitet prej 6,7 ballësh sipas shkallës Rihter e goditi sot pjesën jugore …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *