Home / Lajme / Maqedoni / Ministri Izairi në takim me kryetarët e komunave të Rajonit verilindor

Ministri Izairi në takim me kryetarët e komunave të Rajonit verilindor

13 korrik-Në takim do të bisedohet për projektin “Mbyllja e deponive jostandarde në Rajonin planor Lindor dhe Verilindor të Republikës së Maqedonisë”, financuar në kuadër të programit IPA

Ministri i Mjedisit Jetësor dhe Planifikimit Hapësinor, Nurhan Izairi sot në Kumanovë do të takohet me kryetarët e komunave të Rajonit verilindor.

Në takim do të bisedohet për projektin “Mbyllja e deponive jostandarde në Rajonin planor Lindor dhe Verilindor të Republikës së Maqedonisë”, financuar në kuadër të programit IPA

Gjithashtu lexo

Katër të lënduar në afër Gostivarit – (VIDEO)

Të shtunën mbrëma rreth orës 23 në autostradën Gostivar-Tetovë në afërsi të pikës së pagesës …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *