Home / Lajme / Maqedoni / Një grua e vdekur dhe katër të lënduar në aksidentin Shkup – Gjevgjeli

Një grua e vdekur dhe katër të lënduar në aksidentin Shkup – Gjevgjeli

12 korrik-Gruaja identiteti i të cilës nuk është i njohur ka vdekur në vendin e ngjarjes, ndësa katër të tjerë janë dërguar në Klinikën e Shkupit. Dyshohet për një familje serbe që po udhtonte për pushime në Greqi.

Një grua ka vdekur dhe katër të tjerë janë plagosur në aksidentin e rëndë që ka ndodhur sot rreth orës 06.30 në autostradën Shkup – Gjevgjeli.

Aksidenti ndodhi kur një makinë me targa të huaja ka humbur drejtim dhe ka rënë nga ura e autostradës.

Gruaja identiteti i të cilës nuk është i njohur ka vdekur në vendin e ngjarjes, ndësa katër të tjerë janë dërguar në Klinikën e Shkupit. Dyshohet për një familje serbe që po udhtonte për pushime në Greqi.

Gjithashtu lexo

Lumi në Poroj të Tetovës ende mbetet pezull, banorët bllokojnë rrugën Tetovë-Jazhincë

Banorët e fshatit Poroj, sot (18 gusht), prej ora 14:00 e kanë bllokuar rrugën rajonale …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *