Home / Lajme / Maqedoni / Portali maqedonas: Nga e mërkura vazhdojmë me “Bombat” edhe për rastin “Monstra”

Portali maqedonas: Nga e mërkura vazhdojmë me “Bombat” edhe për rastin “Monstra”

19 korirk-Sipas këtij portali nga dita e mërkurë do të fillojnë me publikimin e 3 ‘bombave’ apo bisedave të përgjimeve që janë të siguruara nga redaksia . “Do të publikojmë gjithçka që kemi”, theksojnë nga redaksia e Ohridsky.

Pavarësisht marrëveshjes politike mes liderëve të VMRO-së, LSDM-së, BDI-së dhe PDSH-së, në atë kontratë është përmendur se LSDM-ja nuk do të publikojë më “bomba”, redaksia e Ohridsky ka vendosur të rifillojë me publikimin e “bomba” që ajo zotëron. Qytetarët duhet të mësojnë të vërtetën, nga e vërteta ska ikje sa do që të jetë e dhimbshme për individ apo grupe thuhet nga redaksia e portalit Ohridsky.

Sipas këtij portali nga dita e mërkurë do të fillojnë me publikimin e 3 ‘bombave’ apo bisedave të përgjimeve që janë të siguruara nga redaksia . “Do të publikojmë gjithçka që kemi”, theksojnë nga redaksia e Ohridsky.

Ndryshe e publikimi i “bombave” u ndërpre nga lideri i LSDM-së Zoran Zaev ku qytetarët shqiptarë tani më e kanë humbur edhe besimin ndaj tij. Mos publikimi i rastit “Monstra” ka ngjallur dyshime të mëdhaja për Zoran Zaevin ku në rrjetet sociale qytetarët shqiptarë thonë se edhe Zaevi është si Gruevski dhe i mashtroi shqiptarët

Gjithashtu lexo

Shkarkohet Zvërlevski, me 64 vota për dhe asnjë kundër

Kuvendi i Maqedonisë, pas debateve disajavëshe maratonike të deputetëve VMRO-DPMNE-së, e shkarkoi kryeprokurorin publik Marko …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *