Home / Lajme / Maqedoni / Reagon Familja Mediu nga fshati Sllatinë-Mos dezinformoni

Reagon Familja Mediu nga fshati Sllatinë-Mos dezinformoni

15 korrik-Familjarët theksojnë se ende dihet saktë se kur do të bëhet varrimi prandaj lusin mediat që të mos spekulojnë. Në këto momente pikëllimi u bëjmë apel portaleve që të mos përfitojnë nga tragjedia jonë për lajme sensacionale

Familja Mediu nga fshati Sllatinë reagon ndaj publikimeve nëpër portale për informimim mbi varrimin e Liridonit. Familjarët theksojnë se ende nuk dihet saktë se kur do të bëhet varrimi prandaj lusin mediat që të mos spekulojnë. Në këto momente pikëllimi u bëjmë apel portaleve që të mos përfitojnë nga tragjedia jonë për lajme sensacionale. Në ndërkohë të gjithë miqtë, familjarët dhe të afërmit të Liridonit do të njoftohen saktë për ditën dhe orëne varrimit.Ndryshe, një javë më parë, një tragjedi e rëndë ka ka kapluar familjen Mediu nga fshati Sllatinë të Tetovës. Fëmija i vetëm i kësaj familje Liridoni 23 vjeç ndërroi jetë në Berlin teksa bëhej gati të kthehej në vendlindje.Tv Koha.

Gjithashtu lexo

Përfaqësimi në ARM, reagon Lëvizja Besa – (FOTO & VIDEO)

Lëvizja BESA reagon ndaj deklarimeve të zëvendës ministrit të Mbrojtjes, Bekim Maksuti i cili shprehu …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *