Home / Lajme / Rajon / Shkodër, ndalohet kujdestarja që dhunoi të miturin

Shkodër, ndalohet kujdestarja që dhunoi të miturin

8 korrik-Kujdestarja, e cila punonte edhe si këngëtare në qytetin verior, akuzohet tashmë për “keqtrajtim të miturish”.
Përveç saj, policia ka shoqëruar në komisariat edhe dy punonjëse të Shtëpisë së Fëmijës.

Pas videos skandaloze në Shkodër, ku shfaqet një kujdestare e jetimores, duke dhunuar një fëmijë dhe duke iu ulur në prehër, policia lokale ka ndaluar Etvana Sulën me urdhër të prokurorisë.

Kujdestarja, e cila punonte edhe si këngëtare në qytetin verior, akuzohet tashmë për “keqtrajtim të miturish”.

Përveç saj, policia ka shoqëruar në komisariat edhe dy punonjëse të Shtëpisë së Fëmijës.

Gjithashtu lexo

Futet për nevoja personale në bunker, burrit i ndryshon jeta përgjithmonë

Ka ndodhur në një fshat të Elbasanit. Burri hyn për nevoja personale në një bunker …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *