Home / Lajme / Rajon / Sokol Mjacaj hipi me forcë në veturën e çekëve

Sokol Mjacaj hipi me forcë në veturën e çekëve

5 korrik-Më pas autori ka dalë jashtë mjetit dhe ka qëlluar sërish.
Para se të hipte me forcë në veturë Sokol Mjacaj po lahej në lumë.
Autori është fshehur dhe policia ka nisur një aksion për kapjen e tij dhe ka rrethuar zonën.

Detaje të reja kanë dalë në shesh nga hetimet për vrasjen e dy turistëve çekë në Dukagjin.

Mësohet se vrasësi Sokol Mjacaj, ka hyrë me forcë në automjetin e turistëve.

Turisti çek u përpoq të largohej me mjetin e tij, por Mjacaj e ka qëlluar.

Më pas autori ka dalë jashtë mjetit dhe ka qëlluar sërish.

Para se të hipte me forcë në veturë Sokol Mjacaj po lahej në lumë.

Autori është fshehur dhe policia ka nisur një aksion për kapjen e tij dhe ka rrethuar zonën.

Gjithashtu lexo

Futet për nevoja personale në bunker, burrit i ndryshon jeta përgjithmonë

Ka ndodhur në një fshat të Elbasanit. Burri hyn për nevoja personale në një bunker …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *