Home / Lajme / Maqedoni / Tetovari fluturon me “BMW”-në në kafiteri

Tetovari fluturon me “BMW”-në në kafiteri

30 korrik-Fatkeqësia ka ndodhur rreth orës 13 kur vetura për shkak të shpejtësisë së madhe ka humbur kontrollin dhe ka dalë nga rruga duke goditur në tavolina dhe karrige në objektin “Shkorpion”, e më pas edhe në murin e një shtëpie.

Veturë e tipit BMW me targa të Tetovës e drejtuar nga 39 vjeçari M.A., nga Bogovina dje ka fluturuar në një objekt hotelierik, transmeton Lajmpress.

Fatkeqësia ka ndodhur rreth orës 13 kur vetura për shkak të shpejtësisë së madhe ka humbur kontrollin dhe ka dalë nga rruga duke goditur në tavolina dhe karrige në objektin “Shkorpion”, e më pas edhe në murin e një shtëpie.

Nga aksidenti nuk ka të lënduar, ndërsa dëmi material vlerësohet në 50 mijë denarë.

Gjithashtu lexo

Lumi në Poroj të Tetovës ende mbetet pezull, banorët bllokojnë rrugën Tetovë-Jazhincë

Banorët e fshatit Poroj, sot (18 gusht), prej ora 14:00 e kanë bllokuar rrugën rajonale …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *