Home / Lajme / Maqedoni / Tragjedi:Vdes 23 vjeçari nga Sllatina

Tragjedi:Vdes 23 vjeçari nga Sllatina

15 korrik-Liridoni ka ndërruar jetë në gjumë thonë shokët e tij. Ai ka qenë një djalosh i dashur në shoqëri, komunikativ dhe energjik ndërsa 1 javë pas Bajramit ai kishte caktuar darsmën ku do të bëhej dhëndër.

Tragjedi e rëndë ka kapluar fshatin Sllatinë të Tetovës. Liridon Mehdii 23 vjeç ndërroi jetë në Berlin disa ditë para dasmës së planifikuar në vendlindjen e tij në Sllatinë të Tetovës.

Liridoni ka ndërruar jetë në gjumë thonë shokët e tij. Ai ka qenë një djalosh i dashur në shoqëri, komunikativ dhe energjik ndërsa 1 javë pas Bajramit ai kishte caktuar darsmën ku do të bëhej dhëndër. Por jeta këto i ka, thonë shokët e tij të cilët nuk kanë fjalë që të shtojnë më shumë pasi ndjehen tejet të pikëlluar.

Që të jetë akoma më tragjike Liridoni ishtë djali i vetëm i familjes Mehdii. Vetëm durim dhe besim familjes në Zot kërkojnë shokët e Liridonit.

Gjithashtu lexo

Vetëndizet vetura e mërgimtarit – (VIDEO)

Të shtunën mbrëma në dalje të fshati Zherovjan për në fshatin Radiovcë, është vetë-ndezur në …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *