Home / Lajme / Botë / Vdes edhe kosovari i pestë në Kazakistan

Vdes edhe kosovari i pestë në Kazakistan

16 korrik-“Viktima është Hajrush Hoti, dhe ai ka ndërruar jetë sot në orën 10 sipas kohën tonë”.

Ka ndërruar jetë, Hajrush Hoti, personi i pestë i cili ishte lënduar para tri ditësh në vendin e punës në Kazakistan.
Lajmin për Klan Kosovën, e ka konfirmuar Selim Pacolli, familjarë i pronarëve të kompanisë Mabetex, kompani kjo në të cilin punonte viktima, njofton Klan Kosova.
“Viktima është Hajrush Hoti, dhe ai ka ndërruar jetë sot në orën 10 sipas kohën tonë”.

Gjithashtu lexo

Pakistan: Vdesin gjashtë ushtarë pas shpërthimit të bombës

Një bombë rrugore, e cila ka pasur cak një konvonj me trupa ushtarake në jugperëndim …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *