Home / Lajme / Maqedoni / Zaev braktis bisedimet

Zaev braktis bisedimet

8 korrik-Zaev madje u shpreh i prerë se në tavolinën e bisedimeve do të kthehet vetëm nëse vjen ndonjë propozim i mirëfilltë nga Nuland, Mogerini dhe Han

Lideri opozitarë i vlerëson bisedimet si të pasuksesshme, dhe paralajmëron se do ti kthehet projektit ‘E vërteta për Maqedoninë’, që nënkupton publikimin e bombave.
Zaev madje u shpreh i prerë se në tavolinën e bisedimeve do të kthehet vetëm nëse vjen ndonjë propozim i mirëfilltë nga Nuland, Mogerini dhe Han

Gjithashtu lexo

Starnawski përsëri zhytet në Matkë

Zhytësi i famshëm speleologjik, Krzysztof Starnawski nga Polonia, së bashku me ekip të zhytësve vendas …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *