Home / Lajme / Maqedoni / Aksident i tmerrshëm në autostradën Tetovë-Shkup, një i vdekur

Aksident i tmerrshëm në autostradën Tetovë-Shkup, një i vdekur

2 gusht-Sipas burimeve policoore, shoferi duke ngarë makinën e tij të tipit Opel Vectra me targa të Shkupit doli jashtë rrugës dhe vdiq në vend.

Një person ka humbur jetën në një aksident të tmerrshëm që ka ndodhur mbrëmë rreth 20:15 në austradën Tetovë- Shkup në afërsi të pikë pagesës në Zhelinë.
Sipas burimeve policoore, shoferi duke ngarë makinën e tij të tipit Opel Vectra me targa të Shkupit doli jashtë rrugës dhe vdiq në vend.

Dje poashtu në mesditë në të njëjtën autostradë në drejtim të kundërt, ndodhi një aksident tjetër me makinë, ku mbeten të plagosur 6 persona mes tyre edhe dy fëmijë, prej të cilëve 5 prej tyre janë dërguar në Klinikën e Shkupit

Gjithashtu lexo

Përfaqësimi në ARM, reagon Lëvizja Besa – (FOTO & VIDEO)

Lëvizja BESA reagon ndaj deklarimeve të zëvendës ministrit të Mbrojtjes, Bekim Maksuti i cili shprehu …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *