Home / Lajme / Maqedoni / Aksident trafiku në magjistralen Gostivar-Tetovë, lëndohet 33 vjeçarja

Aksident trafiku në magjistralen Gostivar-Tetovë, lëndohet 33 vjeçarja

11 gusht-Tre pasagjerët e makinës “Audi” me një tjetër automjet janë transferuar në Spitalin Klinik të Tetovës, por ndihmë mjekësore i është dhënë vetëm 33 vjeçares V.S, e cila ka marr lëndime të lehta dhe pas ndihmës mjeksore ajo është liruar në shtëpi.

Sot, rreth orës 05:00 të mëngjesit, në autostradën Gostivar-Tetovë, ka ndodhur një aksident trafiku Negotinës, ku janë të përfshira dy automjete: “Audi” me targa të Tetovës i drejtuar nga M.S 47-vjeçar nga f.Falisht dhe “BMW” me targa të Gostivarit , i drejtuar ngaN.Xh. (38) nga f.Sellcë i Tetovës, njofton SPB-Tetovë.

Tre pasagjerët e makinës “Audi” me një tjetër automjet janë transferuar në Spitalin Klinik të Tetovës, por ndihmë mjekësore i është dhënë vetëm 33 vjeçares V.S, e cila ka marr lëndime të lehta dhe pas ndihmës mjeksore ajo është liruar në shtëpi.

Pas inspektimit në vendin e ngjarjes do të ndriçohet në tërësi rasti për të përcaktuar shkaqet dhe rrethanat e tjera, kurse dëmi material është vlerësuar në 100 mijë denarë.

Gjithashtu lexo

Përfaqësimi në ARM, reagon Lëvizja Besa – (FOTO & VIDEO)

Lëvizja BESA reagon ndaj deklarimeve të zëvendës ministrit të Mbrojtjes, Bekim Maksuti i cili shprehu …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *