Home / Lajme / Maqedoni / Gjendet e vdekur Rina ne Shipkovic

Gjendet e vdekur Rina ne Shipkovic

10 Gusht – Sot ne germadhat e nje shtepie ne Shipkovic eshte gjetur trupi i pajete i voglushes Rina e cila tragjikisht humbi jeten gjate vershimeve nje jave me pare.

Me ne fund pas 7 dite kerkimesh gjendet trupi i pajete i voglushes Rina Ahmeti nga Shipkovica. Rina u gjet sot ne nje shtepi afer shtepise se saj. Ne keto momente ekipet jane duke nxjere trupin e pajete nga germadhat dhe pritet qe ne cdo moment te arijne organet hetuese nga prokuroria e Tetoves.

Per detaje do ju informojme ne vazhdimesi Tv Koha//

Gjithashtu lexo

Përfaqësimi në ARM, reagon Lëvizja Besa – (FOTO & VIDEO)

Lëvizja BESA reagon ndaj deklarimeve të zëvendës ministrit të Mbrojtjes, Bekim Maksuti i cili shprehu …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *