Home / Lajme / Maqedoni / Gruevski pritet të vjen në Tetovë, asnjë nga BDI-ja dhe PDSH-ja

Gruevski pritet të vjen në Tetovë, asnjë nga BDI-ja dhe PDSH-ja

03 Gusht – Kryeministri Nikolla Gruevski pritet të vjen në Tetovë, dhe deri më tani asnjë zyrtarë i lartë nga BDI-ja dhe PDSH-ja nuk gjenden në Spitalin e Tetovës.

Kryeministri Nikolla Gruevski pritet të vjen në Tetovë, dhe deri më tani asnjë zyrtarë i lartë nga BDI-ja dhe PDSH-ja nuk gjenden në Spitalin e Tetovës.

Ndryshe nga vërshimet e rrëmbyeshme që kapluan sot Tetovën,deri me tani eshte konfirmuar se kane kanë humbur jetën 5 persona, një fëmijë 2 vjeç, një 14 vjeçare, një 7 vjeçare, një djalë i moshës 8-10 vjeç dhe një burrë i moshuar

Gjithashtu lexo

Lumi në Poroj të Tetovës ende mbetet pezull, banorët bllokojnë rrugën Tetovë-Jazhincë

Banorët e fshatit Poroj, sot (18 gusht), prej ora 14:00 e kanë bllokuar rrugën rajonale …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *