Home / Lajme / Maqedoni / Humb jetën 24 vjeçari nga Çellopeku i Tetovës, dhe një tjetër lëndohet rëndë

Humb jetën 24 vjeçari nga Çellopeku i Tetovës, dhe një tjetër lëndohet rëndë

13 gusht-Siç njoftoi zëdhënësi i SPB Ohrit, Stefan Dimovski, asidenti ka ndodhur në afërsi të fshatit Baçisht të Kërçovës ku po punohet për ndërtimin e mini hidrocentralit, në momentin kur bageristi aksidentalisht ka goditur 24-vjeçar Bashkimin dhe kolegun e tij 50-vjeçar

jëzet e katër vjeçar Bashkim D. nga fshati Çellopek i Tetovës është personi i cili vdiq sot gjatë punës së ndërtimit në Kërçov.

Siç njoftoi zëdhënësi i SPB Ohrit, Stefan Dimovski, asidenti ka ndodhur në afërsi të fshatit Baçisht të Kërçovës ku po punohet për ndërtimin e mini hidrocentralit, në momentin kur bageristi aksidentalisht ka goditur 24-vjeçar Bashkimin dhe kolegun e tij 50-vjeçar, edhe ai nga Çellopek, ku për fat të keq i riu nuk ka mundur t’u rrezistojë lëndimeve edhe përkundër përpjekjeve të mjekëve.

50 vjeçari është me lëndime të rënda, por është jashtë rrezikut

Gjithashtu lexo

Katër të lënduar në afër Gostivarit – (VIDEO)

Të shtunën mbrëma rreth orës 23 në autostradën Gostivar-Tetovë në afërsi të pikës së pagesës …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *