Home / Lajme / Maqedoni / Polici nga Manastiri shndërrohet në hero

Polici nga Manastiri shndërrohet në hero

22 gusht-
Ndryshe nga kolegët e tij, që nuk e kursyen gazin lotsjellës ndaj emigrantëve, ai është fotografuar teksa i jep ujë një fëmije të vogël, raporton Portali Albeu.

Mesut Memishoski, nga Manastiri, është shndërruar në heroin e rrjeteve sociale.

Ndryshe nga kolegët e tij, që nuk e kursyen gazin lotsjellës ndaj emigrantëve, ai është fotografuar teksa i jep ujë një fëmije të vogël, raporton Portali Albeu.

Fotoja po bën xhiron në Facebook, ndërsa veprimi i policit në fjalë tregon se jo të gjithë njerëzit janë njësoj.

Gjithashtu lexo

“Çështja mes Shkupit dhe Beogradit shkakton shqetësime në Athinë”

Gazeta greke “Kathimerini” shkruan se diplomatët grek me shqetësime i ndjekin ngjarjet në Ballkan, pasi …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *