Home / Lajme / Maqedoni / Qentë kafshojnë 60 vjeçaren sllovake në Kodrën e

Qentë kafshojnë 60 vjeçaren sllovake në Kodrën e

Kishte vrapuar një njeri tjetër , kalimtar i rastit dhe i kishte larguar qentë, dhe shpëtoi të viktimën. dhe më pas me automjet u dërgua në spital klinik të Tetovës, ku ka marrë trajtimin mjekësore dhe më pas u lirua nga spitali

Gjashtëdhjetë e tre-vjeçarja O.K nga Republika e Sllovenisë, dje ka raportuar se në Kodrën e Diellit u sulmua nga një grup i madh i qenve të pastrehë.

Njëri prej tyre doli nga grupi dhe dy herë e ka kafshuar ashpër në të pasmet dhe pastaj në dorën e majtë.

Kishte vrapuar një njeri tjetër , kalimtar i rastit dhe i kishte larguar qentë, dhe shpëtoi të viktimën. dhe më pas me automjet u dërgua në spital klinik të Tetovës, ku ka marrë trajtimin mjekësore dhe më pas u lirua nga spitali.

Gjithashtu lexo

Përfaqësimi në ARM, reagon Lëvizja Besa – (FOTO & VIDEO)

Lëvizja BESA reagon ndaj deklarimeve të zëvendës ministrit të Mbrojtjes, Bekim Maksuti i cili shprehu …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *