Home / Lajme / Maqedoni / Tetovë,:Gjendet e vdekur një grua 85 vjeçare

Tetovë,:Gjendet e vdekur një grua 85 vjeçare

18 gusht-Atë e ka gjetur një i afërt i familjes dhe menjëherë e e ka thirur policinë ku bashkë me prokurorin publik në koordinim dhe bashkëpunim me një ekip nga policia e Tetovës dhe një mjek i mjekësisë ligjore kanë kryer hetime.

Mbrëmë rreth orës 22 e 30 minuta në rrugën në “Bllagoja Toska” në Tetovë është gjetur pa shenja jete 85 vjeçarja L.S e cila jetonte e vetme.
Atë e ka gjetur një i afërt i familjes dhe menjëherë e e ka thirur policinë ku bashkë me prokurorin publik në koordinim dhe bashkëpunim me një ekip nga policia e Tetovës dhe një mjek i mjekësisë ligjore kanë kryer hetime.
Vendi është fotodokumentuar, ndërsa ekzaminimi i jashtëm në trupin e 85 vjeçares nuk ka pasur gjurmë të të dhunës .Trupi i 85 vjeçares është dërguar për obduksion.

Gjithashtu lexo

Katër të lënduar në afër Gostivarit – (VIDEO)

Të shtunën mbrëma rreth orës 23 në autostradën Gostivar-Tetovë në afërsi të pikës së pagesës …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *