Home / Lajme / Rajon / Tuna dhe Cozman arrestohen në Ulqin, u kapën me marihuanë

Tuna dhe Cozman arrestohen në Ulqin, u kapën me marihuanë

01 Gusht – Policia malazeze mbrëmë e ka arrestuar Tunën dhe Cozmanin në Ulqin pasi që tek ata është gjetur lëndë narkotike marihuanë.

Problemet e Tunës dhe të dashurit të saj, Cozman, nuk kanë të ndalur. Burime të Indeksonline thonë se policia malazeze mbrëmë e ka arrestuar Tunën dhe Cozmanin në Ulqin pasi që tek ata është gjetur lëndë narkotike marihuanë.

Kjo ka ndikuar që mbrëmja e organizuar në Ulqin të dështojë.

Të kujtojmë se Tuna dhe Cozman javë më parë janë kapur edhe në Tiranë me “bari”, bile Cozman u liruar vetëm pasi që pagoi mijëra euro dorëzani.

E kjo goditje për çiftin e famshëm të estradës vije në një kohë jo fort të mirë për ta, pasi që veçsa kanë publikuar projektin e ri “Holla”. /Indeksonline/

Gjithashtu lexo

Bashkimi emocional pas 3 vjetësh, i fëmijës së rrëmbyer nga ISIS, me familjen e tij (Video)

Një djalë 12-vjeçar jazidi është bashkuar me nënën e tij në Kanada tre vjet pasi …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *