Home / Lajme / Maqedoni / Varroset Ritoni dy vjeçar nga Shipkovica

Varroset Ritoni dy vjeçar nga Shipkovica

4 gusht-Motra e tij rezulton e zhdukur dhe për këtë rast ushtria ka dalur në teren me qenët e tyre për ta lokalizuar

Sot pas namazit të iqindis mijëra banorë të fshatit Shipkovicë kanë varrosur Ritonin dy vjeçarë i cili humbi jetën gjatë vërshimeve të ditës së djeshme. Motra e tij rezulton e zhdukur dhe për këtë rast ushtria ka dalur në teren me qenët e tyre për ta lokalizuar

Gjithashtu lexo

Përfaqësimi në ARM, reagon Lëvizja Besa – (FOTO & VIDEO)

Lëvizja BESA reagon ndaj deklarimeve të zëvendës ministrit të Mbrojtjes, Bekim Maksuti i cili shprehu …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *