Home / Lajme / Maqedoni / Aksident në rrugën industriale

Aksident në rrugën industriale

10 shtator-Nuk ka të lënduar në aksident, dhe dëmi material është vlerësuar në 30 mijë denarë.Pas inspektimit do të përcaktohen shkaqet dhe çdo gjë tjetër në lidhje me aksidentin.

Në bulevardin “Video Smilevski Bato” në Tetovë, dje rreth mesditës aksident trafiku ku janë përfshirë një automjet “Polo” me targa të Shkupit, i drejtuar nga një 37-vjeçar M.J nga Gostivari dhe një kalë, në pronësi të 25-vjeçarit F.K nga Tetova, njofton SPB-Tetovë.

Nuk ka të lënduar në aksident, dhe dëmi material është vlerësuar në 30 mijë denarë.

Pas inspektimit do të përcaktohen shkaqet dhe çdo gjë tjetër në lidhje me aksidentin.

Gjithashtu lexo

Katër të lënduar në afër Gostivarit – (VIDEO)

Të shtunën mbrëma rreth orës 23 në autostradën Gostivar-Tetovë në afërsi të pikës së pagesës …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *