Home / Lajme / Maqedoni / Aksidentohet këmbësorja 47 vjeçare

Aksidentohet këmbësorja 47 vjeçare

10 shtator-Nga përplasja e madhe ajo ka marr lëndime dhe pas asistencës nga stafi mjekësor në Spitalin Klinik të Tetovës ajo është mbajtur për vëzhgim të mëtutjeshëm.

Një makinë e panjohur nga një shofer i panjohur, dje pasdite rreth 19.00 ka dal nga rruga dhe ka goditur 47-vjeçaren (këmbësore), në rrugën “Boris Kidriç” në Tetovë, dhe pastaj uai është larguar nga vendi ngjarjes, duke u larguar me shpejtësi të madhe, njofton SPB-Tetovë.

Nga përplasja e madhe ajo ka marr lëndime dhe pas asistencës nga stafi mjekësor në Spitalin Klinik të Tetovës ajo është mbajtur për vëzhgim të mëtutjeshëm.

Janë ndërmarrë të gjitha aktivitetet për të zbuluar dhe për të gjetur automjetin dhe shoferin, pjesëmarrës në këtë aksident./

Gjithashtu lexo

Lumi në Poroj të Tetovës ende mbetet pezull, banorët bllokojnë rrugën Tetovë-Jazhincë

Banorët e fshatit Poroj, sot (18 gusht), prej ora 14:00 e kanë bllokuar rrugën rajonale …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *